II tura wyborów samorządowych – najważniejsze informacje

wybory_2020_00003-istock,nnyD62SdolTLo7bXW5mZ

21 kwietnia 2024 r. odbędzie się II tura wyborów samorządowych, w których wybierzemy Wójta Gminy Żórawina. 

W wyborach przeprowadzonych w dniu 7 kwietnia 2024 r. na stanowisko Wójta Gminy Żórawina wystartowało 4 kandydatów,  żaden z nich nie uzyskał więcej niż połowę ważnie oddanych głosów, dlatego też o ostatecznym rozstrzygnięciu zadecyduje II tura, w której zmierzą się: Jan Żukowski oraz Maciej Koba.

  • W załączeniu – Uchwała Gminnej Komisji Wyborczej w Żórawinie z dnia 8 kwietnia 2024 r. o przeprowadzeniu ponownego głosowania w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego w dnu 21 kwietnia 2024 r.

Głosowanie zostanie przeprowadzone w godzinach od  7:00 do 21:00 w tych samych lokalach wyborczych, co w dniu 7 kwietnia 2024 r.

  • W załączeniu – O B W I E S Z C Z E N I E Wójta Gminy Żórawina z dnia 7 marca 2024 roku o obwodach do głosowania. 

Wszystkich uprawnionych do głosowania mieszkańców Gminy Żórawina zachęcamy do udziału w II turze wyborów.

 

Udostępnij: