Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w gminie Żórawina

blog-img-08

Informujemy, że z dniem 1 sierpnia 2017 r. zmianie ulegnie harmonogram odbioru „suchych zmieszanych” w części dotyczącej gminy Żórawina, miejscowości: 

Bogunów, Bratowice, Brzeście, Galowice, Jaksonów, Jarosławice, Krajków, Marcinkowice, Marzęcice, Mędłów, Milejowice, Mnichowice, Nowojowice, Nowy Śleszów, Okrzeszyce, Pasterzyce, Polakowice, Przecławice, Racławice Małe, Rynakowice, Stary Śleszów, Suchy Dwór, Turów, Węgry, Wilczków, Wilkowice, Wojkowice, Zagródki, Żerniki Wielkie.
Zmiany dotyczą terminów odbioru odpadów tzw. „suchych zmieszanych” czyli frakcji: papier, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe, metal, popioły oraz pozostałe suche zmieszane.
http://www.sleza-olawa.pl/harmonogramy-odbioru-odpadow/zorawina/

 

Udostępnij: