Głosuj na siłownię w Żórawinie!!! Od 5 kwietnia!!!

blog-img-08

Gmina Żórawina zgłosiła udział w konkursie „Nestle porusza Polskę: Porusz swoją okolicę”.

Do wygrania jest siłownia zewnętrzna, warunkiem jest uzyskanie odpowiedniej ilości głosów w głosowaniu internetowym, które zgodnie z obowiązującym regulaminem organizatora odbędzie się w dniach 05.04.2016 r. do 30.06.2016 r. na stronie www.nestleporusza.pl . Obecnie, zgłoszenie Żórawiny podlega weryfikacji przez organizatorów konkursu, decyzja o zakwalifikowaniu nastąpi do 04.04.2016 r.

Lokalizacja siłowni to centrum Żórawiny, bezpośrednio przy nowo powstałej hali sportowej, obok budowanego boiska lekkoatletycznego na terenie rekreacyjnym o powierzchni 4 ha, w sąsiedztwie parku o powierzchni 2,5 ha. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa oraz gimnazjum, boiska piłkarskie trawiaste i o sztucznej nawierzchni. Jest to miejsce spotkań osób lubiących aktywność fizyczną, także na świeżym powietrzu. Teren jest bezpieczny, ogrodzony i oddalony od dróg, docelowo oświetlony i monitorowany.

 

 

Udostępnij: