Galowicka Gwiazdka w Muzeum Powozów Galowice

blog-img-08

8 grudnia 2019 godz. 11.00-17.00 – Galowicka Gwiazdka w Muzeum Powozów Galowice. To szczególna, rodzinna niedziela pełna wrażeń i niebanalnych propozycji w bajecznej scenerii i gościnnym otoczeniu. Bożonarodzeniowy Jarmark rękodzieła i regionalnych produktów, muzyka na żywo, bajkowy spektakl dla najmłodszych, animacje ze Śnieżynką i Elfem, odwiedziny Świętego Mikołaja, ubieranie choinki, promocja książki „Ambasada Śledzia” wraz z degustacją oraz warsztaty dla dzieci i warsztaty rodzinne.

Na imprezę WSTĘP WOLNY, zwiedzanie Muzeum Powozów wg cennika.

Uwaga: zasady zapisów na wszystkie warsztaty znajdują się tu:

https://www.muzeumgalowice.pl/aktualnosci/swiateczny-spichlerz-jarmark-bozonarodzeniowy-2019

Zapraszamy serdecznie i już świątecznie. Do zobaczenia w Galowicach J

Udostępnij: