Fotorelacja z festynu dożynkowego w Wilczkowie – 15.08.2022

Wilczków 15.08 (13)

15 sierpnia w Wilczkowie odbyła się Msza Odpustowa oraz Biesiada Rodzinna przygotowana przez Koło Gospodyń Wiejskich w Wilczkowie.

 

Serdecznie dziękujemy księdzu Bogdanowi Michlaskiemu za piękną i wyjątkową Mszę Świętą oraz symboliczne poświęcenie ziół i kwiatów.  Po uroczystej Mszy Świętej odbyła się Biesiada Rodzinna na placu przy Szkole Podstawowej w Wilczkowie. Było to radosne i integracyjne spotkanie, które zgromadziło bardzo wielu mieszkańców. Dziękujemy Pani Dyrektor Aleksandrze Ulatowskiej za udostepnienie przestrzeni szkoły na tę okoliczność. Dziękujemy za obecność i zaangażowanie  Kołom Gospodyń Wiejskich z Mędłowa, Krajkowa i Starego Śleszowa. Zespołom Owocówki, Red Dywan oraz The Koppels Band, Ochotniczej Straży Pożarnej z  Żórawiny oraz  grupie motocyklistów Dzikie Wieprze za udział w wydarzeniu i  Panu Karolowi Jaśko za prowadzenie turnieju koszykówki i gier sportowych dla dzieci i młodzieży.

 

Serdeczne gratulacje i wielkie podziękowania dla wszystkich Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Wilczkowie za ogrom pracy, przygotowanie wieńca dożynkowego i zorganizowanie pięknego święta pielęgnującego tradycje wsi polskiej i integrującego mieszkańców Gminy Żórawina.

Udostępnij: