EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

received_996611087950450

Gmina Żórawina już po raz drugi włącza się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Mobilności. Z tej okazji przedstawiciele naszej Gminy wezmą udział w eksperckiej dyskusji panelowej organizowanej przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Wszystkich mieszkańców zapraszamy natomiast do bezpłatnego korzystania z transportu autobusowego w Europejskim Dniu Bez Samochodu, przypadającym 22 września. Oferta dotyczy zarówno autobusów podmiejskich, jak i kursów realizowanych przez Firmę TRAKO oraz Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe. Nie jest wymagane spełnienie żadnych dodatkowych warunków.

22 września bezpłatnie można podróżować także autobusami oraz tramwajami MPK Wrocław.

Zachęcamy do skorzystania z okazji i przetestowania w tym dniu środków transportu publicznego dostępnych na terenie naszej Gminy.

Oferta nie obejmuje pociągów uruchamianych przez Polregio oraz Koleje Dolnośląskie.

Udostępnij: