Dzień Samorządu Terytorialnego – 27 maja

2

Pracownicy Samorządowi  Gminy Żórawina

          27 maja przypada Dzień Pracownika Samorządowego – święto wszystkich pracowników samorządu terytorialnego w Polsce – urzędów gmin, powiatów, urzędów marszałkowskich, radnych i sołtysów.

         Z tej okazji, w imieniu własnym oraz całej społeczności Gminy Żórawina, pragnę przekazać wszystkim Pracownikom Samorządowym serdeczne życzenia i wyrazy uznania za wysiłek w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz i dla dobra drugiego człowieka.

         Praca samorządowa to wielka odpowiedzialność, co widać w ostatnich miesiącach. Dzięki swojemu zaangażowaniu i codziennej pracy na rzecz lokalnych wspólnot, przyczyniają się Państwo do pozytywnych zmian i stałej poprawy warunków życia naszych mieszkańców.

        Dziękując za owocną współpracę życzę niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie, powodzenia w realizacji nowych, ambitnych zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

 Z wyrazami wdzięczności i uznania

 Wójt Gminy Żórawina

Jan Żukowski

Udostępnij: