Dzień Babci i Dziadka w Nowojowicach -relacja

Nowojowice DDiDB_27.01 (6)
27.01.2024 r. Sołtys wsi Nowojowice – Adrian Ćwiek wspólnie z Radą sołecką i mieszkańcami przygotowali wyjątkową uroczystość.
Do świetlicy wiejskiej zawitali wspaniali goście – Babcie i Dziadkowie.
Na licznie przybyłych Seniorów, mieszkańców oraz zaproszonych gości czekał smaczny poczęstunek przy muzyce biesiadnej oraz występy wnucząt mieszkańców Nowojowic. Dzieci zaprezentowały piosenki i wierszyki przygotowane przez Panią Iwonę Zakrzewską nauczycielkę Przedszkola w Żórawinie.
W spotkaniu uczestniczyli także Wójt Gminy Żórawina Jan Żukowski oraz Radny Gminy Mariusz Damasiewicz.
Wójt swoimi życzeniami docenił i podziękował wszystkim przybyłym Babciom i Dziadkom za ofiarowane serce, dobroć i miłość, nieustanny trud i poświęcenie. Za całe dobro, które wnoszą do życia swoich Rodzin, za troskę, mądrość i siłę niezbędną do pokonywania codziennych trudności.
Udostępnij: