Dzień Babci i Dziadka w miejscowości Nowojowice

IMG-20230130-WA0003

28.01.2023 r. Sołtys wsi Nowojowice Adrian Ćwiek wspólnie z Radą sołecką i mieszkańcami przygotowali wyjątkową uroczystość.

Do świetlicy wiejskiej zawitali wspaniali goście – Babcie i Dziadkowie.

Na licznie przybyłych Seniorów, mieszkańców oraz zaproszonych gości czekał smaczny poczęstunek przy muzyce biesiadnej oraz występy wnucząt mieszkańców Nowojowic. Dzieci zaprezentowały piosenki i wierszyki przygotowane przez Panią Iwonę Zakrzewską nauczycielkę Przedszkola w Żórawinie.

W obchodach uczestniczyli także Wójt Gminy  Żórawina Jan Żukowski oraz Radny Gminy Mariusz Damasiewicz.

Wójt swoimi życzeniami docenił i podziękował wszystkim przybyłym Babciom i Dziadkom za ofiarowane serce, dobroć i miłość, nieustanny trud i poświęcenie. Za całe dobro, które wnoszą do życia swoich Rodzin, za troskę, mądrość i siłę niezbędną do pokonywania codziennych trudności.

 

 

Udostępnij: