“Dzielnicowy Bliżej Nas” – założenia na okres lipiec-grudzień 2023

policja.logo_.01.850x478

W ramach programu “Dzielnicowy Bliżej Nas” oraz działań priorytetowych na terenie Gminy Żórawina, Rewir Dzielnicowych pragnie poinformować, że na okres 01.07.2023r.- 31.12.2023r. wprowadzono następujące założenia w poszczególnych rejonach:

 

  1. Rejon nr 1- dzielnicowa asp. Agata Baraniecka

Wyeliminowanie lub ograniczenie popełniania wykroczeń społecznie uciążliwych takich jak zaśmiecanie miejsc publicznych oraz spożywanie alkoholu, do których dochodzi w pobliżu sklepu „Dino” oraz wiaty przystankowej zlokalizowanej w Żórawinie przy ul. Kolejowej 1A.

 

  1. Rejon nr 2- dzielnicowy mł. asp. Sebastian Dudziak

Eliminacja lub ograniczenie zakłóceń ładu i porządku publicznego oraz wykroczeń społecznie uciążliwych ze szczególną uwagą na dewastację mienia, zaśmiecanie i spożywanie alkoholu w obrębie sklepu spożywczego w Jaksonowie przy ul. Wrocławskiej 34.

 

  1. Rejon nr 3- dzielnicowy sierż. szt. Grzegorz Nyczka

Ograniczenie lub całkowita eliminacja wykroczeń społecznie uciążliwych ze szczególną uwagą na spożywanie alkoholu, zaśmiecanie oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego w obrębie sklepu spożywczego w Starym Śleszowie przy ul. Oławskiej 13C.

Udostępnij: