Dzielnicowy Bliżej Nas – podstawowe informacje

policja.logo_.01.850x478

W ramach działań programu Dzielnicowy Bliżej Nas oraz działań planów priorytetowych na terenie Gminy Żórawina Rewir Dzielnicowych w Żórawinie pragnie poinformować, że na okres 01.07.22-31.12.22 wprowadzono następujące założenia w poszczególnych rejonach:

 

  1. Rejon nr 1 dzielnicowy mł. asp. Agata Baraniecka

Wyeliminowanie lub ograniczenie zjawiska wykroczeń społecznie uciążliwych w szczególności spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym oraz demoralizacji dzieci na terenie obiektu rekreacyjno-sportowego ze skate parkiem w miejscowości Żórawina ul. Kopernika

  1. Rejon nr 2 dzielnicowy sierż. azt. Sebastian Dudziak

Ograniczenie lub wyeliminowanie zjawiska wykroczeń społecznie uciążliwych oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w okolicach sklepu w miejscowości Jaksonów ul. Wrocławska 34

  1. Rejon nr 3 dzielnicowy st. sierż. Grzegorz Nyczka

Wyeliminowanie lub ograniczenia zjawiska wykroczeń społecznie uciążliwych w szczególności spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym na terenie stacji paliw w miejscowości Wojkowice ul. Wrocławska 37

Udostępnij: