Dzieci dziękują Wójtowi za uroczystą wizytę i wsparcie podczas koncertu

20231009_113222

Dzisiaj, 9 października, mieliśmy zaszczyt gościć wyjątkowych gości w naszym Urzędzie Gminy. To dzieci z klasy 2 D ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie, które przyszły, aby podziękować naszemu Wójtowi za serdeczne wsparcie i nieocenioną obecność, jaką mieli okazję doświadczyć podczas koncertu patriotycznego, który odbył się w miniony piątek.

To właśnie wtedy, podczas koncertu, nasze najmłodsze pokolenie zaśpiewało pieśni patriotyczne, które wzruszyły serca wszystkich obecnych. Obecność Wójta Jana Żukowskiego była nie tylko zaszczytem, ale również wyrazem wsparcia i troski o młodsze pokolenia.

Dziś, te urocze dzieci odwiedziły urząd, by wyrazić swoją wdzięczność za serdeczność Wójta i za to, że był obecny podczas ich występu. Ich uśmiechy sprawiły, że nasze serca się roztopiły. To dowód na to, że wartość wspólnoty, patriotyzmu i wsparcia dla naszych najmłodszych jest w naszej gminie żywa i istotna.

Koncert patriotyczny, który odbył się w Domu Opieki „Leśny Dworek” w Jędrzychowicach, był niezapomnianym wydarzeniem, które połączyło różne pokolenia i przypomniało nam o wartościach, które kształtują naszą tożsamość narodową.

Udostępnij: