Duch patriotyczny w gminie Żórawina nadal płonie!

IMG-20231117-WA0007

Dzisiaj, 17 listopada 2023 roku, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w kolejnych uroczystościach patriotycznych, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rzeplinie.

Szkoła zorganizowała inspirujący konkurs pod nazwą „Najmłodsi dla Niepodległej”, w którym wzięły udział dzieci ze wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy oraz wszystkie przedszkola. Mali artyści, pełni pasji i zaangażowania, prezentowali swoje utwory artystyczne, oddając hołd Ojczyźnie.

Całe wydarzenie miało szczególny wymiar, gdyż było objęte patronatem wójta gminy, pana Jana Żukowskiego. Jego wsparcie stanowiło ważny element mobilizujący społeczność do wspólnego świętowania i oddawania hołdu naszym bohaterom narodowym.

Dziękujemy organizatorom, uczestnikom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i wkład w kształtowanie ducha patriotyzmu w naszej społeczności. To wydarzenie pokazuje, że mimo upływu lat, nasza gmina wciąż pielęgnuje wartości, na których zbudowano Niepodległą Polskę.

Udostępnij: