Drugie konsultacje społeczne w Żórawinie

teamwork

Powiat Wrocławski zaprasza na drugie konsultacje społeczne dotyczące opracowania koncepcji projektowej dla zadania pn.: „Wielowariantowa koncepcja budowy drogi powiatowej stanowiącej obejście miejscowości Żórawina” w celu uzyskania decyzji środowiskowej oraz opracowania PFU dla budowy drogi powiatowej.

Konsultacje odbędą się w dniu 27 października 2023 r. o godzinie 17:30 w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Żórawinie przy Al. Niepodległości 6.

Uwagi i wnioski pisemne prosimy przekazywać na adres biura projektowego realizującego dokumentację – firmy PROWAY Zbigniew Kowalski, ul. Antoniego 56/3, 52-129 Wrocław lub pocztą elektroniczną na adres zbigniew.kowalski@proway.com.pl w terminie do dnia 13 listopada 2023 r. lub w trakcie spotkania.

Udostępnij: