Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”

blog-img-08

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”. Najbliższe spotkania będą dotyczyć zasad pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 na założenie działalności gospodarczej. Spotkania odbędą się 5 października 2016 roku we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu.

Podczas każdego ze spotkań zostaną przedstawione możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie własnej działalności. Omówione będą zasady pozyskania dotacji, jak również instrumentów zwrotnych w postaci preferencyjnych pożyczek.

Do udziału zapraszamy osoby fizyczne z województwa dolnośląskiego, które planują założenie własnej firmy. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Spotkania odbędą się 5 października 2016 r. w godzinach 10.00-13.00:
 

Udostępnij: