DODATKOWY DYŻUR DORADCY FOTOWOLTAICZNEGO W URZĘDZIE GMINY

blog-img-08

W związku z realizacją projektu grantowego „Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej – mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska”, mieszkańcy gmin partnerskich mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych porad doradców technicznych. Dodatkowy dyżur doradcy będzie się odbywać:

18 stycznia 2018 – dyżur doradcy technicznego w Żórawinie, godz. 11.00-17.00, Urząd Gminy w Żórawinie, Punkt Konsultacyjny, obowiązuje rejestracja pod nr tel. 713814139 (w poniedziałek 15.01.2018 kontakt telefoniczny moze być utrudniony ze względu na szkolenia pracowników, w zwiazku z tym prosimy wysłać e-mail z propozycją rezerwacji terminu spotkania na dotacje@zorawina.pl , co zostanie zwrotnie potwierdzone we wtorek 16.01.2018 r.)

Czas spotkania to około 0,5 h, w związku z czym rejestracja spotkania będzie się odbywać na konkretną godzinę.

https://www.gminazorawina.pl/projekty-unijne/aktualnosci-regionalny-program-energetyki-prosumenckiej-mikroinstalacje

http://pv-projekt.pl/

Udostępnij: