DNI OTWARTE W URZĘDZIE GMINY ŻÓRAWINA

blog-img-08

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 12 czerwca 2011 w godzinach od 15.00 do godziny 19.00 oraz w dniach 15 i 16 czerwca w godzinach od 11.00 do 20.00 w budynku Urzędu Stanu Cywilnego w Żórawinie przy Al. Niepodległoœci 15 zorganizowane zostanš dni otwarte Urzędu Gminy Żórawina.

Program dni otwartych Urzędu Gminy Żórawina przewiduje udostępnienie stanowiska komputerowego w celu umożliwienia mieszkańcom samospisu internetowego.
W celu skorzystania z opcji samospisu należy mieć ze sobš dowód osobisty oraz NIP.

Ponadto informuję, iż możliwoœć dokonania samospisu przez internet istnieje tylko do 16 czerwca.
Po dniu 16 czerwca realizacja obowišzku ustawowego w zakresie Narodowego Spisu Powszechnego 2011 będzie możliwa jedynie poprzez przeprowadzenie wywiadu przez rachmistrza lub w niektórych przypadkach przez ankietera z Call Center.

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy, którzy jeszcze nie dokonali spisu serdecznie zapraszam.

Z poważaniem
Wójt Gminy Żórawina
Jan Żukowski

Udostępnij: