CIEPŁE MIESZKANIE – pierwsze umowy podpisane

LOGO edytowane2
Wójt Gminy Żórawina Jan Żukowski podpisał  pierwsze umowy w ramach programu Ciepłe Mieszkanie w gminie Żórawina. Mieszkańcy  naszej gminy  w ramach przedsięwzięcia wymienią stare piece węglowe na pompy ciepła ,  kotły gazowe   i  instalację centralnego ogrzewania oraz dokonają wymiany drzwi i okien.Nabór do programu Ciepłe Mieszkanie w gminie Żórawina ogłoszony został 21 kwietnia 2023 roku. Przypominamy, iż w ramach tego programu można wymienić nieekologiczny kocioł na paliwo stałe na ekologiczne źródło ciepła takie jak: kocioł gazowy, kocioł na pellet o podwyższonej efektywności, pompę ciepła powietrze/woda lub powietrze/powietrze oraz ogrzewanie elektryczne. Można również wykonać nową instalację CO, rekuperację oraz wymienić stolarkę okienną i drzwiową oddzielające nieogrzewane przestrzenie.

Udostępnij: