Budowa oświetlenia drogowego w Gminie Żórawina

blog-img-08

Informujemy, że w najbliższym czasie zakończą się prace budowlane polegające na wykonaniu oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Żórawina, Prace prowadzone są w m. ŻÓRAWINA, WĘGRY, BOGUNÓW, TURÓW, STARY ŚLESZÓW, RACŁAWICE MAŁE, RZEPLIN. W lutym zakończyły się prace przy budowie oświetlenia w m. OKRZESZYCE, ŻERNIKI WIELKIE, PASTERZYCE i NOWY ŚLESZÓW. Planowane prace zakończą się na przełomie miesiąca marzec / kwiecień br. Łącznie wykonanych będzie 98 nowych punktów oświetlenia ulicznego  w technologii LED, na łączną kwotę ok 500.000,00 zł.

Wybudowane oświetlenie zwiększy komfort i bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy. Dodatkowo w m. Mędłów, Jaksonów, Milejowice i Turów przy placach zabaw zostały wykonane rozdzielnice elektryczne, mające na celu umożliwienie podłączenia się do energii elektrycznej przy organizacji festynów, uroczystości gminnych itp.

Za wszelkie niedogodności, które miały miejsce podczas budowy serdecznie przepraszamy.

 

Informację przygotował

Piotr Pytel

Udostępnij: