Budowa oświetlenia drogowego w Gminie Żórawina

blog-img-08

W związku z wyborem wykonawców budowy oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Żórawina, informujemy, że w najbliższym czasie rozpoczną się prace budowlane w miejscowościach: Żórawina – ul. Jagiełły, ul. Owocowa; Turów – ul. Ptasia, ul. Parafialna; Stary Śleszów – ul. Lipowa,  ul. Boczna, ul. Piękna; Milejowice – dz. nr 51. W ramach powyższych inwestycji powstanie 53 nowych lamp oświetlenia ulicznego w technologii LED, które  przyczynią się do większego bezpieczeństwa, oraz komfortu naszych mieszkańców, a także mniejszego zużycia energii elektrycznej. Mając na uwadze powyższe informujemy, że w miejscach prowadzenia prac mogą pojawić się czasowe utrudnienia w ruchy drogowym. Planowane prace zakończą się do końca maja br.
Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Opracował: Piotr Pytel

 

Udostępnij: