Budowa budynku zaplecza boiska sportowego w Żórawinie

blog-img-08

Budowa budynku zaplecza boiska sportowego w Żórawinie przebiega zgodnie z harmonogramem. W chwili obecnej trwają prace związane z budową ścian działowych, wykonywane są instalacje elektryczne, sanitarne, wentylacyjne, oraz alarmowe. Na elewacji zewnętrznej budynku prowadzony jest montaż paneli z blachy tytanowo – cynkowej. W najbliższych dniach rozpocznie się montaż sufitów, oraz stolarki okiennej i drzwiowej.

Budynek szatni sportowej będzie budynkiem jedno kondygnacyjnym, niepodpiwniczonym.

Otoczenie budynku i zagospodarowanie działki zaprojektowano tak, by wejścia do budynku były dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycję prowadzi firma CIEPŁY DOM – USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE DARIUSZ POŻUCZEK z siedzibą w Karników 15A, 57-130 Przeworno.

Budowę obiektu dofinansowało Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach „Programu modernizacji infrastruktury sportowej”.

Udostępnij: