Budowa budynku zaplecza boiska sportowego w Żórawinie na ukończeniu

blog-img-08

Budowa budynku zaplecza boiska sportowego w Żórawinie zbliża się ku końcowi. Do zakończenia budowy i oddania budynku do użytku pozostało jeszcze tylko wykonanie przyłącza energii elektrycznej, którego  wykonawcą jest Tauron Dystrybucja S.A. W chwili obecnej trwają prace związane z wykończeniem wnętrz, zakończono prace instalacji elektrycznej, sanitarnej, wentylacyjnej. Budynek przygotowywany jest do odbioru końcowego i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Inwestycję prowadzi firma CIEPŁY DOM – USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE DARIUSZ POŻUCZEK z siedzibą w Karników 15A, 57-130 Przeworno.

Budowę obiektu dofinansowało Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach „Programu modernizacji infrastruktury sportowej”.

Udostępnij: