Biuro Związku Międzygminnego Ślęza-Oława zostaje zamknięte dla osobistej obsługi interesantów

blog-img-08

W trosce o bezpieczeństwo publiczne, mając na względzie zdrowie zarówno Państwa, jak i pracowników Biura oraz ich rodzin, w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem  się  Koronawirusa  SARS-Cov-2  informujemy, że do odwołania, Biuro Związku Międzygminnego Ślęza-Oława zostaje zamknięte dla osobistej obsługi interesantów i pracuje wyłącznie w trybie wewnętrznym. Zachęcamy Państwa do korzystania z dostępnych narzędzi do komunikacji i załatwiania spraw drogą telefoniczną, mailową, tradycyjną drogą pocztową lub przez skrzynkę ePUAP.

Jednocześnie informujemy, że do odwołania NIE BĘDĄ ORGANIZOWANE MOBILNE PSZOKI (mPSZOK) i ZAMKNIĘTY ZOSTAJE PSZOK w Godzikowicach. W związku z powyższym, mając na uwadze pomniejszone składy pracujących przy odbiorze Brygad, prosimy o wstrzymanie się z większymi pracami porządkowymi typu sprzątanie ogródków, generalne sprzątanie domów, remonty – generowanie dodatkowych odpadów nie jest w tym momencie wskazane. Ponadto, prosimy o utrzymanie bezpiecznej odległości od pracowników odbierających odpady.

Udostępnij: