Biedronki z przedszkola w Żórawinie wygrały w konkursie „Dobra atmosfera”

blog-img-08
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że dzieci z Przedszkola w Żórawinie, z grupy Biedronek wygrały w konkursie nagrodę główną, certyfikowany, wysokiej klasy oczyszczacz powietrza Klarta Forste2.  Spośród wszystkich uczestników wyłonione zostały tylko trzy placówki, które wykazały się największą kreatywnością i najlepiej przemyślanym ujęciem tematu  konkursu, wieńczącego udział w cyklu zajęć „Dobra atmosfera”.
 
Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w interesujących  zajęciach dydaktycznych dot. ochrony przyrody oraz środowiska naturalnego. Następnie dzieci stworzyły wspaniałą pracę plastyczną pod opieką wychowawczyni mgr Karoliny Więcek-Krzysik, która była podsumowaniem cyklu zajęć edukacyjnych.
 

Zwycięzcy otrzymali profesjonalne i certyfikowane systemy oczyszczające powietrze o łącznej wartości 3600 złotych, sfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Dzięki oczyszczaczom powietrza nasze zwycięskie przedszkole może odetchnąć z ulgą, nawet w czasie ataku smogu.

Udostępnij: