BEZPŁATNA KOMUNIKACJA 22 WRZEŚNIA 2021 r.

blog-img-08

Dzięki zawartym porozumieniom międzygminnym oraz wejścia w skład związku powiatowo-gminnego Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe, nasza Gmina po raz pierwszy włączy się w międzynarodową akcję Dnia Bez Samochodu, stanowiącego podsumowanie tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Z tej okazji w środę 22 września wszyscy pasażerowie będą mogli bezpłatnie korzystać z autobusów linii 70, 903 i 913 oraz całej komunikacji miejskiej na terenie Wrocławia. Zachęcamy do wykorzystania tej okazji do przetestowania nowych rozwiązań komunikacyjnych, sukcesywnie wdrażanych w naszej gminie.

UWAGA: Akcja nie obowiązuje w pociągach Kolei Dolnośląskich i Polregio oraz w autobusach linii 513, uruchamianych przez firmę TRAKO.

Udostępnij: