Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

blog-img-08

O tym jak ważne jest bezpieczeństwo on-line, przekonało się już wielu użytkowników sieci. Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni to jedno z najważniejszych zagadnień współczesności. Kluczowe jest zauważenie problemu i okazanie wsparcia. Cyberprzestrzeń wymaga świadomej postawy.

Poniżej publikujemy film z cyklu „Bezpieczeństwo online”:

Odc. I – Niebezpieczne strony

Film powstał w ramach Programu sektorowego „Bankowcy dla Edukacji”, jednego z największych programów edukacji finansowej w Europie. Jest on realizowany od 2016 r. z inicjatywy Związku Banków Polskich przez Warszawski Instytut Bankowości. Jego celem jest edukowanie uczniów, studentów i seniorów w zakresie podstaw praktycznej wiedzy dotyczącej ekonomii, finansów, bankowości, przedsiębiorczości, cyberbezpieczeństwa i obrotu bezgotówkowego.

Udostępnij: