Baletowy spektakl familijny – 11 lutego 2024 godz. 12:00 Gminne Centrum Kultury ŻÓRAWINA

Zaczarowany Prezent - III FMPWr.

W ramach III Festiwalu Muzycznego Powiatu Wrocławskiego zaplanowano aż 18 zróżnicowanych wydarzeń, poświęconych sztuce operowej, operetkowej, rewiowej, musicalowej, sakralnej oraz piosence popularnej/rozrywkowej. Będzie to największy festiwal muzyczny w 25-letniej historii Powiatu Wrocławskiego.

 

10 lutego 2024

godz. 12:00 Ośrodek Terapii Uzależnień KIEŁCZÓWEK | GM. DŁUGOŁĘKA [ul. Jesionowa 5]

godz. 14:30 GOKiS – filia SMOLEC | GM. KĄTY WROCŁAWSKIE [ul. Dworcowa 4]

godz. 17:00 Gminny Ośrodek Kultury MIETKÓW [ul. Spółdzielcza 6]

 

11 lutego 2024

godz. 12:00 Gminne Centrum Kultury ŻÓRAWINA [al. Niepodległości 6]

godz. 14:30 Klub Relaks SIECHNICE [ul. Fabryczna 15]

godz. 17:00 Świetlica Wiejska KAMIENIEC WROCŁAWSKI | GM. CZERNICA [ul. Wrocławska 115-117]

 

ZACZAROWANY PREZENT
Baletowy spektakl familijny

 

To bajkowa historia o małej dziewczynce, która na swojej drodze znajduje wielkie tajemnicze pudło. Na oczach dzieci i rodziców otwiera je i odkrywa magiczne postacie, które przenoszą ją w świat Fantasmy. Dziewczynka spełnia swoje marzenia bawiąc się ochoczo z cukierkowymi lalkami, śmiało musztrując regiment żołnierzyków, nurkując w białym puchu delikatnych śnieżynek i tańcząc wśród dziarskich bałwanków. Każda z postaci posiada wyjątkowe umiejętności i charakterystyczny rekwizyt, którym włada w efektowny sposób, wykonując rozmaite ewolucje. Obrazom scenicznym tworzącym wyraz plastyczny spektaklu towarzyszy doskonale ilustrująca muzyka. Baśniowego charakteru dodają kostiumy zaprojektowane i wykonane specjalnie na potrzeby spektaklu.

 

Wykonawcy:

Tancerze Teatru Scena Kamienica

Jędrzej Pasalski – koncepcja, reżyseria i choreografia

 

 

 

NA WSZYSTKIE WYDARZENIA WSTĘP WOLNY!

 

 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Budżetu Powiatu Wrocławskiego

 

Udostępnij: