Bal Karnawałowy Seniorów w Galowicach – 20 stycznia 2024r.

421843943_873839628075498_2864032795877163901_n
Szanowni Państwo,
Z ogromną radością pragnę wyrazić podziękowania za niezwykle udany Bal Karnawałowy Seniorów, który odbył się 20 stycznia w świetlicy w Galowicach. Ten piękny wieczór przyniósł wiele radości, integracji oraz cennych
Dziękuję Stowarzyszeniu Aktywni Seniorzy, Gminne Centrum Kultury w Żórawinie za zaangażowanie i profesjonalizm w organizacji tego wydarzenia. Wasza praca na rzecz naszej społeczności seniorów zasługuje na najwyższe uznanie.
Serdeczne podziękowania kieruję również do Koła Gospodyń Wiejskich w Galowicach za wsparcie i aktywny udział w organizacji Balu. Wasze zaangażowanie oraz przygotowanie pyszności przyczyniło się do tego, że wieczór ten był wyjątkowy i pełen smaku.
Szczególne słowa uznania kieruję także do Pani Sołtys Grażyny Sowy za nieocenioną pomoc i zaangażowanie w organizację Balu Karnawałowego Seniorów.
Dziękuję wszystkim za wspólną inicjatywę, za tworzenie atmosfery wspólnoty i za sprawienie, że nasza społeczność może cieszyć się tak wspaniałymi chwilami. Mamy nadzieję na kolejne udane spotkania, które będą przynosiły radość i integrację.
Z poważaniem,
Jan Żukowski
Udostępnij: