Ankieta do Strategii Rozwoju Gminy Żórawina na lata 2023-2030

newspaper

Szanowni Mieszkańcy Gminy Żórawina,

w związku z rozpoczęciem prac nad Strategią Rozwoju Gminy Żórawina na lata 2023-2030 proszę Was o odpowiedź na kilka pytań dotyczących obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej gminy. Państwa udział będzie stanowił aktywny wkład w tworzenie nowego dokumentu strategicznego w perspektywie do 2030 r., a przekazane uwagi i sugestie będą odzwierciedleniem rzeczywistych potrzeb społeczno-gospodarczych oraz wizji rozwoju Gminy Żórawina na najbliższe lata. Strategia będzie stanowiła jedno z narzędzi umożliwiających pozyskiwanie środków zewnętrznych przez gminę w kolejnych latach oraz umożliwi monitorowanie poziomu jej rozwoju.

Link do ankiety:           https://ankieta.deltapartner.org.pl/sr_zorawina

Wójt Gminy Żórawina

Jan Żukowski

 

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje około 10 minut. Jeśli nie wskazano inaczej, proszę zaznaczyć tylko jedną odpowiedź.

Udostępnij: