Angielski Mistrz Wypracowań!

write-gae1d29a50_1920

Szanowni Państwo,

Serwis www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Tym razem zmagania uczestników będą opierały się na omawianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że prace konkursowe pisane będą w języku polskim, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać poprawną angielszczyzną. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. łatwe i trudne słowa, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z dostępnej, obszernej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zgromadzenie danej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij: