Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy w Żórawinie

Szanowni Państwo, w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym uprzejmie informujemy, iż Urząd Gminy w Żórawinie przyjmuje interesantów na parterze budynku przy ul. Kolejowej 6 oraz al. Niepodległości 15 (Ewidencja Ludności, Sprawy meldunkowe, działalność gospodarcza i dowody osobiste) w godzinach od 08:00 do 12:00. W godz. 12:00 – 15:00 Urząd pracuje wyłącznie wewnętrznie. Jednocześnie prosimy o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w budynkach Urzędu Gminy w Żórawinie tylko do spraw koniecznych do czasu ustabilizowania się zaistniałej sytuacji epidemiologicznej.

W pozostałych przypadkach proponujemy, aby w miarę możliwości wykorzystywać alternatywne sposoby komunikacji z urzędem:

– przez e-PUAP,
– wysyłając pisma/wnioski na e-mail: urzad@zorawina.pl
– telefonicznie: 71/3165105
– pocztą tradycyjną: ul. Kolejowa 6, 55-020 Żórawina

W trosce o ułatwienie Państwa kontaktu z Urzędem Gminy  , przed głównym wejściem  na drzwiach Urzędu Gminy w Żórawinie przy  ul. Kolejowej 6  została powieszona skrzynka  na pisma, które chcą Państwo przekazać do Urzędu.

Osoby, załatwiające sprawy osobiście prosi się o  zakrywanie ust i nosa oraz o dezynfekcję rąk środkiem antybakteryjnym znajdującym się na parterze budynku.