AKCJA PIT – 2011 – Komunikat Dyrektora Izby Skarbowej we Wrocławiu

blog-img-08

Na stronie internetowej Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu http://www.pus.wroclaw.pl zostały zamieszczone informacje i wyjaœnienia dotyczšce zasad wypełniania i składania zeznań, sposobów zapłaty podatku lub zwrotu nadpłaty a także lista organizacji pożytku publicznego, na rzecz których możemy przekazać 1% podatku.
Pomocy i wyjaœnień w tym zakresie udzielajš pracownicy Urzędów i Izb Skarbowych w godzinach pracy tych instytucji, a dodatkowo będš to robić w soboty pracujšce w ramach tzw. dni otwartych: 10.03.2012 i 28.04.2012 w godzinach od 9.00 do 13.00.

Dla osób, które nie złożyły dotychczas zeznań Ministerstwo Finansów uruchomiło specjalny serwis http://www.szybkipit.pl a dodatkowo informacji telefonicznych udzielajš pracownicy Krajowej Informacji Podatkowej pod nr tel. 801 055 055.

Pobierz komunikat Dyrektora Izby Skarbowej we Wrocławiu

Co zrobić, by zostawić swoje podatki w gminie, z którš czujemy się najbardziej zwišzani? Nie trzeba się przemeldowywać – wystarczy w zeznaniu podatkowym wskazać gminę Żórawina jako miejsce zamieszkania i do właœciwego jej urzędu skarbowego wysłać swój PIT.

Udostępnij: