Dożynki Wojewódzkie 2022 w Udaninie. I miejsce oraz wyróżnienie dla Naszych lokalnych producentów tradycyjnej polskiej żywności.

IMG-20220912-WA0027

Wójt Gminy Żórawina Pan Jan Żukowski serdecznie gratuluje wszystkim wystawcom oraz laureatom, którzy reprezentowali Gminę Żórawina podczas Dożynek Wojewódzkich w miejscowości Udanin.

Szczególne gratulacje dla:

🥇 Vitafit 🍞🌾👏🥇za zdobycie I miejsca w XXI edycji konkursu ,,Nasze kulinarne dziedzictwo- smaki regionów,,
– nagrodzony produkt to Chleb Vitafit ziarna
🏅Pani Marii Mazur 🎉🏵za zdobycie wyróżnienia w XXI edycji konkursu ,,Nasze kulinarne dziedzictwo- smaki regionów,,
– nagrodzony produkt to Domowa konfitura z owoców z czarnego bzu
🏅 Pasieki Kubusia 🐝🍯🧸za pełne zaangażowania reprezentowanie i promocję Gminy Żórawina
🍞To już kolejny rok z rzędu, kiedy Nasi lokalni producenci zostają laureatami I miejsc oraz wyróżnień w konkursach!
🍞Możemy się szczycić produktami, które pochodzą z naszych pól, sadów i z łąk. 🌾🍞🐝🐝🌽🥕🥔
🍞Jesteśmy dumni, że na terenie naszej Gminy pojawia się coraz więcej lokalnych wytwórców tradycyjnej polskiej żywności.