Egzaminy ósmoklasisty wystartowały.
Nasi Uczniowie stanęli do boju w edukacyjnych szrankach, ale jesteśmy pewni, że świetnie sobie poradzicie.
Trzymamy za Was kciuki, życzymy spokoju, jasnych umysłów i oczywiście… połamania piór.
Powodzenia! Pokażcie, na co Was stać!





