„Postaw na aktywnoœć” – projekt PCPR we Wrocławiu

blog-img-08

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu realizuje projekt systemowy „Postaw na aktywnoœć” skierowany do osób niepełnosprawnych w wieku aktywnoœci zawodowej, lecz biernych zawodowo, nie uczšcych się, nie zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy, zamieszkujšcych w Powiecie Wrocławskim.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji życiowych i umiejętnoœci psycho-zawodowych. Projekt umożliwia skorzystanie z bezpłatnego wyjazdu na turnus rehabilitacyjny wraz z kursem komputerowym i poradnictwem grupowym, nastawionym na umacnianie aktywnych postaw w obszarze społeczno-zawodowym wœród osób niepełnosprawnych oraz zdobycie przez te osoby nowych umiejętnoœci, które wpłynš na wzrost ich szans na zatrudnienie.

Dodatkowe informacje dostępne sš na stronie internetowej http://www.postaw-na-aktywnosc.pl

Udostępnij: