Nowy SMS-owy serwis informacyjny Gminy Żórawina

Wójt Gminy Żórawina informuje mieszkańców że w dniu 31 marca 2015r. uruchomiony został nowy gminny informator SMS-owy.
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymywać wiadomości na telefon komórkowy z informacjami o:

• zagrożeniach takich jak: wichury, gwałtowne burze, ulewne deszcze, podtopienia, skażenia, itp.,
  • imprezach kulturalnych i sportowych,
  • bezpłatnych badaniach lekarskich i programach zdrowotnych,
  • innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy.

Już dzisiaj zarejestruj się w bezpłatnym systemie powiadamiania SISMS.

Łatwa rejestracja:

1. Wyślij SMS* o treści Tak.dwr091 na numer 661 000 112
  2. Jeśli dokonasz poprawnej rejestracji otrzymasz SMS z potwierdzeniem.
  3. Od tej pory będziesz otrzymywał ważne informacje z Gminy Żórawina w postaci wiadomości SMS.
  4. Jeśli chcesz się wyrejestrować wyślij SMS* o treści Nie.dwr091 na numer 661 000 112

* Opłata za wysłanie wiadomości SMS jest zgodna z Twoim planem taryfowym. Aby korzystać z systemu należy zaakceptować Regulamin dostępny na stronie www.sisms.pl. W treści SMS-a powinien być wpisany tylko kod rejestrując serwisu.
Zawarty w kodzie znak „0” jest cyfrą „zero”.

Jednocześnie informujemy, że osoby zarejestrowane w poprzednim systemie informacyjnym SMS muszą ponownie zarejestrować się w nowym systemie SISMS.

Zapraszamy.