Wmurowanie kamienia węgielnego pod nową inwestycję w Suchym Dworze

19 sierpnia 2014 roku dokonano uroczystego podpisania aktu erekcyjnego oraz wmurowania kamienia węgielnego pod nową inwestycję na terenie Gminy Żórawina. Inwestorem jest firma Ropla Elektronik Sp. z o.o, która zamierza stworzyć centrum biurowo-magazynowe w Suchym Dworze, zajmuje się dystrybucją kondensatorów elektrolitycznych, foliowych, ceramicznych, baterii i akumulatorów, wyœwietlaczy LED i LCD, diod LED, przetwornic DC/DC oraz wentylatorów.
Do specjalnie przygotowanej tuby włożono podpisany akt erekcyjny, aktualne numery lokalnych gazet, zdjęcia z budowy oraz będące obecnie w obiegu pieniądze. Symbolicznego zamurowania dokonali przedstawiciele Firmy Ropla Elektronik Sp. z o.o., Wykonawca prac budowlanych, Wójt Gminy Żórawina i zaproszeni goœście.
Mateusz Królewicz

Autor zdjęć – firma ROPLA Sp. z o.o.