Dofinansowanie do zadania pn. „Budowa obiektu lekkoatletycznego w Żórawinie”

Miło nam poinformować, że uchwałą Sejmiku Wójewództwa Dolnoœśląskiego z dnia 26 marca br. Gminie Żórawina udzielono z budżetu Wójewództwa Dolnoœśląskiego pomoc finansową w formie dotacji w wysokoœci 300 000 zł na dofinansowanie zadania inwestycyjnego p.n. „Budowa obiektu lekkoatletycznego w Żórawinie” w ramach programu „Dolny ŒŚląsk dla Królowej Sportu”.
7 kwietnia 2015 r. dokonano uroczystego przekazania dotacji w obecnoœci m.in Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz Członka Zarządu Województwa Dolnoœśląskiego – Jerzego Michalaka.
W 2015 roku dofinansowanie otrzymało 11 samorządów z całego województwa (gmin i powiatów), przy czym Żórawina jako jedyna w powiecie wrocławskim. Rozpoczęcie prac przewiduje się po przeprowadzeniu procedury przetargowej, natomiast zakończenie w II połowie bieżącego roku.

Mateusz Królewicz