Wójt Gminy Żórawina ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy ds. inwestycji

Urzęd Gminy Żórawina

55-020 Żórawina, ul. Kolejowa 6

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

• wykształcenie wyższe o specjalności budownictwo lub inżynieria środowiska;
  • biegła obsługa komputera;
  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz prawa w zakresie inwestycji i remontów, z uwzględnieniem specyfiki samorządu terytorialnego;
  • znajomość ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wymienionym stanowisku
  • nieposzlakowana opinia;
  • niekaralność

WYMAGANIA DODATKOWE:

• uprawnienia projektowe lub wykonawcze w zakresie odpowiadającym stanowisku
  • doświadczenie zawodowe w zakresie nadzorowania realizacji inwestycji;
  • umiejętność kosztorysowania robót budowlanych w oprogramowaniu "NORMA"
  • znajomość procedur udzielania zamówień publicznych;
  • znajomość przepisów prawa w zakresie prowadzenia i rozliczania inwestycji finansowanych ze środków unijnych;
  • umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji;
  • prawo jazdy;
  • dyspozycyjność;
  • samochód

ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ NA STANOWISKU:

• nadzorowanie procesów projektowania i procesu inwestycyjnego;
  • udział w przygotowywaniu propozycji przedsięwzięć inwestycyjnych gminy;
  • prowadzenie prac przygotowawczych procesów inwestycyjnych i remontów mienia komunalnego;
  • udział w prowadzeniu zadań inwestycyjnych lub remontowych w zakresie przygotowania do realizacji;
  • przygotowywanie projektów umów i zleceń na wykonywanie prac projektowych, inwestycyjnych, robót i usług;
  • kontrola przygotowania i realizacji inwestycji  w zakresie umownych terminów realizacji;
  • udział w przygotowywaniu specyfikacji technicznych do przetargów dla zamówień publicznych dotyczących inwestycji,
  • udział w komisjach przetargowych, przeglądach budynków itp.;
  • sporządzanie dokumentów OT dla zakończonych zadań przy współpracy z pracownikami wydziału oraz dopełnienia formalności rozliczenia zadania zgodnie z przepisami prawa budowlanego
  • współpraca przy sporządzaniu wniosków o dofinansowanie inwestycji,
  • sporządzanie informacji z realizacji inwestycji, analiz i opinii, wydawanie uzgodnień,
  • przygotowywanie projektów decyzji  i innych aktów prawnych w zakresie kompetencji Wydziału.

WARUNKI PRACY:

• pełny wymiar czasu pracy,
  • miejsce pracy - Żórawina, ul. Kolejowa 6, II piętro,
  • praca: przy komputerze, pod presją czasu, w terenie - wizje lokalne, wymagająca konsultacji telefonicznych oraz bezpośredniego kontaktu z klientem.

WSKAŹNIK ZATRUDNIENIA:

W czerwcu 2016 r. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy Żórawina, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił mniej niż 6%.

WYMAGANE DOKUMENTY:

• list motywacyjny;
  • życiorys (CV) z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej
  • oryginał kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • dokumenty poświadczające przebieg dotychczasowego zatrudnienia (kserokopie świadectw pracy)
  • dokumenty poświadczające posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe;
  • oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą:

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.  o ochronie danych osobowych.
  • Przyjmuję do wiadomości fakt obowiązku publikacji w Biuletynie Informacji Publicznej moich danych osobowych, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne winny być własnoręcznie podpisane i złożone osobiście lub doręczone listownie w terminie do dnia 29 LIPCA 2016 r. pod adresem:

Urząd Gminy Żórawina, ul. Kolejowa 6, 55-020 Żórawina

w zaklejonych kopertach z dopiskiem: "Dotyczy naboru na wolne stanowisko pracy ds. inwestycji"

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www. zorawina.bip.gov.pl oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Żórawina.