Uczniowie Szkoły Podstawowej w Żórawinie zwycięzcami w ogólnopolskim konkursie programu: Gotuj się na zmiany razem z Winiary

Konkurs Winiary to część programu edukacyjnego, którego głównym celem jest promowanie wśród młodzieży zasad  zdrowego odżywiania. Zadaniem konkursu było zachęcenie młodzieży, rodziców oraz społeczności lokalnej do stworzenia wydarzeń społecznych, akcji, a także lekcji promujących główne idee programu:

Uczniowie NASZEJ SZKOŁY, zdobyli główne nagrody  w konkursie czyli :

1. WARSZTATY KULINARNE W WARSZAWIE Z UDZIAŁEM SPECJALNEGO GOŚCIA – DAMIANA KORDASA relacjonowane na żywo w programie Dzień Dobry TVN !!!
  2. Wycieczka do Warszawy- Zwiedzanie Królewskich Łazienek i Starego Miasta.
  3. Bon dla szkoły do Decatlhlonu, o wartości 1000 złotych.
  4. Fundusz na szkolenia dla nauczycieli.
  5. Nagroda pieniężna o wartości  10 000tys złotych.
  6. Upominki dla uczestników od sponsora programu.

Wielką atrakcją były warsztaty Kulinarne pod kierunkiem pana Damiana Kordasa oraz wspólne przygotowywanie posiłków z prezenterem TVN panem Bartoszem  Jędrzejakiem. Całe wydarzenie było relacjonowane na żywo w Dzień Dobry TVN.Na początku  byliśmy  trochę stremowani obecnością TV, ale poczucie humoru i miłe relacje,  przełamały  lody, dzięki czemu doskonale się bawiliśmy.

Wspólne gotowanie na ekranie  z Dzień Dobry TVN:

Oficjalne wręczenie nagród odbyło 23 września w Warszawie.