PODWÓRKO NIVEA W WILCZKOWIE JEST JUŻ GOTOWE!

OTO JEST! PODWÓRKO NIVEA W WILCZKOWIE JEST JUŻ GOTOWE!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA UROCZYSTE OTWARCIE 4 LISTOPADA 2016 ROKU O GODZ. 11.00.

Zakończono prace budowlane miejsca rekreacji i zabaw przy Szkole Podstawowej w Wilczkowie. Dzięki zaangażowaniu bardzo wielu osób, w tym przede wszystkim wytrwale oddających głosy w konkursie internetowym udało się wygrać urządzenia placu zabaw, do których należą miedzy innymi:

• karuzela
  • przeplatanka
  • huśtawka bocianie gniazdo
  • huśtawka wahadłowa
  • huśtawka ważka
  • zestaw do wspinaczki
  • zjeżdżalnia ze ścianką, tunelem, zegarem i kołem fortuny,
  • linarium
  • piaskownica z daszkiem i stolikiem,
  • skakanka
  • gra w klasy
  • sprężynowiec
  • tablica do rysowania
  • ławki
  • stojaki na rowery
  • kosz do segregacji odpadów
  • warstwa bezpieczna

Całość jest estetycznie wkomponowana w otoczenie i stanowi atrakcyjną ofertę dla dzieci.

Od momentu zgłoszenia w konkursie lokalizacji Wilczkowa przez Gminę Żórawina do finalnej realizacji minęło zaledwie 6 miesięcy, a od zwycięstwa w II turze finałowej: 4 miesiące. W tym czasie potwierdzono chęć przyjęcia nagrody, wykonano dokumentację projektową, od konserwatora zabytków i Starostwa Powiatowego we Wrocławiu uzyskano brak sprzeciwu na prowadzenie prac budowlanych.

M. Królewicz