Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Antoniny Laszeckiej

Pani Antonina Laszecka – mieszkanka Bogunowa, 7 maja 2017 r. obchodziła jubileusz 100- lecia urodzin. Zacna seniorka cieszy się dobrym zdrowiem. Jej recepta na długie życie to optymizm i ciężka praca.
Z życzeniami zdrowia i długowieczności Szanowną Jubilatkę odwiedzili: Tomasz Gracz Zastępca Wójta Gminy Żórawina, Katarzyna Wytrwał Kierownik USC w Żórawinie oraz Bożena Żurawska Sołtys wsi Bogunów.

Z okazji jubileuszu listy gratulacyjne przesłali również: Beata Szydło – Prezes Rady Ministrów oraz Paweł Hreniak – Wojewoda Dolnośląski.

Pani Antoninie gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych.