Jesteś tutaj

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami"

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”. Najbliższe spotkania będą dotyczyć zasad pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 na założenie działalności gospodarczej. Spotkania odbędą się 5 października 2016 roku we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu.

Podczas każdego ze spotkań zostaną przedstawione możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie własnej działalności. Omówione będą zasady pozyskania dotacji, jak również instrumentów zwrotnych w postaci preferencyjnych pożyczek.

Do udziału zapraszamy osoby fizyczne z województwa dolnośląskiego, które planują założenie własnej firmy. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Spotkania odbędą się 5 października 2016 r. w godzinach 10.00-13.00:
 

 • we Wrocławiu: w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5, sala konferencyjna nr 122 na I piętrze).
  Zgłoszenia na spotkanie we Wrocławiu należy przesyłać na adres pife@dolnyslask.pl
  Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 95 01
   
 • w Jeleniej Górze: w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (Plac Ratuszowy 32/32a).
  Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adrespife.jeleniagora@dolnyslask.pl
  Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 76 49 466
   
 • w Legnicy: w siedzibie Letia Business Center (ul. Rycerska 24, sala FEBE).
  Zgłoszenia na spotkanie w Legnicy należy przesyłać na adres pife.legnica@dolnyslask.pl
  Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 76 723 54 81-80
   
 • w Wałbrzychu: w siedzibie Urzędu Miejskiego (pl. Magistracki 1, sala 26, II piętro). Zgłoszenia na spotkanie w Wałbrzychu należy przesyłać na adres pife.walbrzych@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 74 66 55 173

Rekrutacja na spotkania rozpocznie się 21 września 2016 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sale, w których odbędą się spotkania, są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

http://rpo.dolnyslask.pl/spotkania-informacyjne-sroda-z-funduszami-na-ro...