Dziś swoje święto obchodzą Ci, bez których trudno wyobrazić sobie codzienne życie naszej gminy.
Dbają, by w kranach była woda, ulice i przestrzenie publiczne były czyste i zadbane, a transport publiczny działał sprawnie każdego dnia. Niezależnie od pogody, pory dnia czy trudnych warunków – są tam, gdzie trzeba działać szybko i skutecznie.
Choć ich praca często pozostaje niezauważona, jej znaczenie widzimy każdego dnia – w komforcie, bezpieczeństwie i porządku, z którego wszyscy korzystamy.
Dziękujemy za zaangażowanie, odpowiedzialność i codzienną pracę na rzecz mieszkańców Gminy Żórawina.
Życzymy spokojnej pracy, bezpiecznych działań, dużo zdrowia oraz satysfakcji z tego, jak ważną i potrzebną rolę pełnicie każdego dnia!





