ZAWIADOMIENIE o utrudnieniach w ruchu drogowym

Zgodnie ze zgłoszeniem wykonawcy modernizacji drogi powiatowej nr 1953D na odcinku Rzeplin – skrzyżowanie z drogą nr 1954D na terenie gminy Żórawina informujemy o utrudnieniach w ruchu drogowym na odcinku w/w drogi zaznaczonym na załącznikach graficznych, które potrwają od 30 września 2020r do 30 października 2020r

Etap pierwszy inwestycji obejmuje zamknięcie odcinka drogi powiatowej nr 1953D  w związku z remontem nawierzchni ul. Lipowej od strony miejscowości Szukalice.

Na czas zamknięcia odcinka zaplanowano objazd prowadzący do miejscowości Szukalice,  w przeciwnym kierunku do miejscowości Rzeplin przez drogi powiatowe nr 1954D, 1955D oraz 1972D.

Etap drugi inwestycji obejmuje zamknięcie odcinka drogi powiatowej nr 1953D w związku z remontem nawierzchni ul. Lipowej od strony ulicy Wrocławskiej w miejscowości Żórawina.

Na czas zamknięcia odcinka zaplanowano objazd prowadzący do miejscowości Żórawina, w przeciwnym kierunku do miejscowości Rzeplin przez drogi powiatowe nr 1954D, 1955D oraz 1972D.