Informacja

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu informuje, iż w dniu 14 marca 2018 r. w godz. 12:30 – 13:30 w siedzibie Urzędu Gminy Żórawina, pracownicy Urzędu Skarbowego będą przyjmowali zeznania roczne od mieszkańców Gminy Żórawina kierowane do Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu. Zapraszamy Państwa do skorzystania z tej formy składania rozliczeń skierowanej do mieszkańców Gminy, a szczególnie do:
- osób niepełnosprawnych,
- osób, które mają ograniczone możliwości przemieszczania się,
- osób starszych.

Z przyczyn technicznych i prawnych nie przewiduje się w tym punkcie składania zeznań, możliwości regulowania wpłat gotówkowych zdeklarowanych zobowiązań podatkowych.

Jednocześnie informujemy, że złożenia rozliczenia rocznego PIT można dokonać całodobowo:
- elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej: www.e-deklaracje.gov.pl
- osobiście w Pierwszym Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu (w godzinach pracy wskazanych na stronie www.dolnoslaskie.kas.gov.pl)
- za pośrednictwem placówki pocztowej.

Podatniku!

Zeznanie podatkowe wyślij już dziś, a na wpłatę masz czas do 30 kwietnia 2018 r.